Zwilling - Garnek do mleka Twin Nova 1,6 L
179,00 zł
Opis
Zwilling - Garnek do mleka Twin Nova 1,6 L
Naczynia kuchenne z serii Twin Nova to idealne połączenie estetycznego wyglądu z niezawodnością i trwałością. Do ich produkcji stosowane są niezwykle wytrzymałe materiały, dzięki czemu posłużą nam one przez długie, długie lata.
Garnek do mleka Twin Nova wykonany został z użyciem najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10. Masywne dno Sigma Classic+ posiada wbudowany aluminiowym rdzeń, który znakomicie rozprowadza i absorbuje ciepło. Daje to możliwość gotowania ze znaczną oszczędnością energii. Posiada wygodny, metalowy uchwyt. Nadaje się na każdy rodzaj kuchenki. Można myć go w zmywarce.
Właściwości
| Linia: | Twin Nova |
| Materiał: | stal nierdzewna, aluminium |
| Kolor: | srebrny |
| Średnica: | 14 cm |
| Wysokość: | 11.5 cm |
| Długość: | 20,7 cm |
| Pojemność: | 1,6 L |
| Zmywarka: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zwilling J.A. Henckels Europa GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/de
[email protected]
+49 212 882 197
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Produkt łatwo się nagrzewa – istnieje ryzyko poparzenia.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
