Zwilling - Zestaw sztućców do spaghetti Bela
38,10 zł
Sugerowana cena producenta: 69,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 38,10 zł
Opis
ZWILLING BELA Zestaw do spaghetti
Ten dwuelementowy zestaw do spaghetti ZWILLING z serii BELA to połączenie eleganckiego designu z wygodą codziennego użytkowania. Składa się z łyżki i widelca, których smukłe, delikatnie zakrzywione linie doskonale sprawdzają się podczas serwowania makaronów – bez problemu przeniesiesz spaghetti z garnka bez jego łamania czy rozdzielania.
Zestaw wyróżniają charakterystycznie wyprofilowane uchwyty, typowe dla serii BELA, które wygodnie leżą w dłoni i dodają naczyniom nowoczesnego charakteru. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, jest odporny na rdzę, solidny i można go myć w zmywarce – co czyni go praktycznym wyborem do codziennego użytku.
Właściwości
| Podstawowe informacje | |
| Marka: | ZWILLING |
| Seria: | Bela |
| Symbol: | 1000846 |
| Kod EAN: | 4009839318450 |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/10 |
| Czyszczenie w zmywarce: | Tak |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Wymiary i dane logistyczne | |
| Długość produktu: | 20.5 cm |
| Szerokość produktu: | 9 cm |
| Wysokość produktu: | 3 cm |
| Kod CN: | 8215 20 10 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zwilling J.A. Henckels Europa GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/de
[email protected]
+49 212 882 197
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej.
Produkt posiada ostre krawędzie – istnieje ryzyko skaleczenia.
Nie wkładać do kuchenki mikrofalowej, jeśli produkt zawiera elementy metalowe.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W przypadku produktów przeznaczonych dla dzieci używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
