Zwilling - Zestaw sztućców matowych 60 elementów
620,38 zł
Sugerowana cena producenta: 1499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 719,00 zł
Opis
ZWILLING KING Zestaw sztućców matowych (60 elementów)
Seria sztućców KING charakteryzuje się delikatnie zakrzywioną linią oraz wygiętymi ku górze uchwytami, dzięki czemu doskonale nadają się na każdą okazję. Decydując się na niego, otrzymasz zestaw obiadowy oraz kawowy dla 12 osób.
Dzięki zaokrąglonym krawędziom i wysoce polerowanej powierzchni, zestaw KING prezentuje się szczególnie elegancko. Wszystkie jego elementy wykonano z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/10, a noże wykuto z jednego kawałka stali.
Z zestawem sztućców marki ZWILLING ugoszczisz swoich gości z wyjątkowym szykiem i elegancją – niezależnie od okazji.
Właściwości
| Podstawowe informacje | |
| Marka: | ZWILLING |
| Seria: | King |
| Symbol: | 1026383 |
| Kod EAN: | 4009839667534 |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 18/10 |
| Czyszczenie w zmywarce: | Tak |
| Gwarancja: | 30 lat |
| Zawartość zestawu | |
| 12 noży obiadowych, 12 widelców, 12 łyżek, 12 łyżeczek do kawy, 12 widelczyków do ciasta | |
| Dane logistyczne | |
| Długość opakowania: | 334 mm |
| Szerokość opakowania: | 300 mm |
| Wysokość opakowania: | 135 mm |
| Waga brutto: | 4.13 kg |
| Kod CN: | 8215 20 10 |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zwilling J.A. Henckels Europa GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/de
[email protected]
+49 212 882 197
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe lub pod nadzorem osoby dorosłej.
Produkt posiada ostre krawędzie – istnieje ryzyko skaleczenia.
Nie wkładać do kuchenki mikrofalowej, jeśli produkt zawiera elementy metalowe.
Przechowywać produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci.
W przypadku produktów przeznaczonych dla dzieci używać wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej.
