Staub - Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 1,2L Grafitowy Szary
Opis
Staub - Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 1,2 L grafitowy szary
Na całym świecie od wieków żeliwo jest znanym stopem o wyjątkowych właściwościach cieplnych. Naczynia wykonane z tego materiału znakomicie magazynują ciepło, którego powolne uwalnianie pozwala na długotrwałe gotowanie.
Staub to popularna marka, która zasłynęła na świecie z prześlicznych naczyń żeliwnych, takich jak garnki patelni, przeznaczone zarówno do przyrządzania jak serwowania potraw.
Sosjerka żeliwna z pokrywką La Cocotte 1,2 L grafitowy szary to naczynie za pomocą którego przyrządzimy wszelkiego rodzaju sosy i podamy je prosto na stół. Pokryte jest od zewnątrz wysoce odporną na uszkodzenia emalią, która chroni żeliwo przed wpływem wilgoci. Powłoka jest nakładana jest wielowarstwowo i wypalana w temperaturach rzędu 1000°C. Środek garnuszka pokryty jest powłoką zapobiegająca przywieraniu. Naczynie to posiada dwa wygodne uchwyty oraz stalową gałkę pokrywki, łatwe w trzymaniu nawet w rękawicach kuchennych.
Właściwości
| Linia: | La Cocotte |
| Materiał: | żeliwo, stal nierdzewna |
| Kolor: | grafitowy szary, srebrny, czarny |
| Średnica: | 14 cm |
| Wysokość: | 16,1 cm |
| Długość: | 21,2 cm |
| Pojemność: | 1,2 L |
| Waga: | 2,42 kg |
| Indukcja: | tak |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
ZWILLING J.A. Henckels AG / ZWILLING J.A. Henckels Deutschland GmbH
Grünewalder Strasse 14-22Solingen42657
Niemcy
https://www.zwilling.com/
[email protected]
+49 800 777 4308
