Typhoon - Waga Living Szara
Opis
Waga Living Szara
Marka Typhoon oferuje produkty o unikalnym wyglądzie, które wprowadzą wyjątkową nutę do wystroju kuchni. Kolekcja Living oferuje różnego rodzaju produkty, będące idealnym wykończeniem domu. Wagi z tej kolekcji doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, znosząc obciążenie do 4 kg. Charakteryzują się one klasycznym, zabytkowym wyglądem i posiadają misy o pojemności 1100 ml, które ułatwią ważenie składników.
Prezentowana waga w szarym kolorze wyposażona jest w precyzyjny mechanizm i dużą, czytelną skalę mierzącą w gramach i uncjach, co pozwoli na dokładne zważenie składników oraz wpłynie na komfort jej używania. Dwa rodzaje miar pomogą także przy przygotowywaniu dań i ciast z zagranicznych przepisów. Waga wykonana została z malowanej stali, a jej misa ze stali nierdzewnej. W celu czyszczenia wagę należy przecierać wilgotną ściereczką, natomiast misę w zależności od potrzeby można myć pod ciepłą wodą lub także przecierać.
Właściwości wagi:
- unikalny, zabytkowy wygląd
- maksymalne obciążenie 4 kg
- misa o pojemności 1,1 L
- duża, czytelna tarcza
- precyzyjny mechanizm
- ważenie w gramach i uncjach
- czyścić wilgotną ściereczką
Właściwości
| Producent: | Typhoon |
| Kolekcja: | Living |
| Materiał: | Malowana stal, stal nierdzewna |
| Kolor: | Szary |
| Wymiary: | 15 x 26 x 22 cm |
| Pojemność misy: | 1100 ml |
| Max obciążenie: | 4 kg |
| Czyszczenie: | Przecierać wilgotną ściereczką |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Typhoon Homewares LLC
41 Madison Avenue Floor 8New York NY10010
Stany Zjednoczone
https://www.typhoonhousewares.com/
[email protected]
+44 (0)151 486 1888
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
B3 Sp. z o. o.
Tischnera Office, ul. Księdza Józefa Tischnera 8Kraków30-418
Polska
https://www.btrzy.pl/
[email protected]
+44 (0)151 486 1888
