White Label Living - Stołek barowy TIGER
1519,20 zł
Sugerowana cena producenta: 1899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899,00 zł
Opis
White Label Living - Stołek barowy TIGER
Stołek barowy TIGER od marki White Label Living posiada siedzisko wykonane z rattanu w naturalnym kolorze, wprost idealne do wnętrz urządzonych w stylu boho. Żelazna rama malowana proszkowo nadaje całości nowoczesnego stylu. TIGER posiada wygodną poduszkę wykonaną z pianki pamięci i zdejmowaną poszewką bawełnianą.
Właściwości
| Kolor: | naturalny |
| Maksymalne obciążenie: | 100 kg |
| Głębokość siedzenia: | 44 cm |
| Materiał: | Naturalny rattan ze skórą, ramą i nogami z żelaza malowanego proszkowo na kolor czarny oraz gumowymi nóżkami. Poduszka siedziska z pianką z pamięcią BC-21 i zdejmowanym bawełnianym poszyciem. |
| Wys. siedzenia: | 65 cm |
| Długość: | 54 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Waga: | 8,75 kg |
| Wysokość: | 79 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://zuiver-group.com/
[email protected]
+31 88 511 60 00
