Zuiver - Fotel ALBERT KUIP SOFT (beżowy)
1249,00 zł
Opis
Zuiver - Fotel ALBERT KUIP SOFT
Fotel ALBERT KUIP SOFT od marki Zuiver bez wątpienia zapewni komfort i wygodę w wielkim stylu. Wygodne siedzisko z podłokietnikami zostało wykończone poliestrową tapicerką, nogi zostały wykonane z drewna jesionu. Fotel świetnie wpasuje się do nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji mieszkań. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania i nowoczesny design.
Właściwości
| Materiał: | drewno jesion, poliester, aluminium |
| Maksymalne obciążenie: | 140 kg |
| Waga: | 10 kg |
| Wys. siedzenia: | 48 cm |
| Głębokość siedzenia: | 40 cm |
| Długość: | 59 cm |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 81,5 cm |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551NB
Holandia
https://www.zuiver.com/
[email protected]
+31 88 511 6090
