Dunavox - Chłodziarka do wina GRANDE 108 Czarna matowa / Ral
16 199,00 zł
Opis
Chłodziarka do wina GRANDE 108
Dunavox GRANDE 108 to elegancka chłodziarka, która łączy nowoczesny design z zaawansowaną technologią. Zapewnia idealne warunki do przechowywania wina, podkreślając luksusowy charakter każdego wnętrza.
Dwustrefowy, wolnostojący model na 108 butelek z ekskluzywnej linii. Elegancki wygląd zewnętrzny - DUNAVOX Grande-108 idealnie nadaje się do nowoczesnych kuchni, barów i hoteli. Butelki są eksponowane na półkach z litego drewna bukowego i otoczone białym, bursztynowym i niebieskim oświetleniem LED wewnątrz. Górna strefa musi być zimniejsza niż dolna, zalecana różnica temperatur wynosi 8°C. Należy pamiętać, że ten model nadaje się do użytku wolnostojącego lub do zabudowy.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Do zabudowy lub wolnostojący |
| Pojemność - ilość butelek (butelka Bordeaux 0,75 litra) | 108 |
| Sposób otwierania | uchwyt |
| Rodzaj zawiasów | Standard |
| Rodzaj wyświetlacza | Dotykowy LED |
| Ilość stref | 2 |
| Zakres chłodzenia | 5 - 12 °C // 12 - 20 °C |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabudowy, wymagana wentylacja cokołem |
| Nagrzewnica PTC | Tak |
| Wymagania dot. Instalacji | Wentylacja cokołowa |
| Klasa energetyczna | G |
| Zużycie energii | 155 kWh/a |
| Moc podłączeniowa | 220-240V, 50Hz, 1,3 A |
| Wymiary opakowania (WxSxG) w mm | 1905x660x745 mm |
| Wymiary produktu (WxSxG) w mm | 1670x595x580 mm |
| Nóżki | n.d. |
| Półki | Drewniane, teleskopowe |
| Poziom hałasu | 39 dB |
| Kompresor bezdrganiowy | Tak |
| Sposób chłodzenia | Chłodzenie wspomagane wentylatorem, kompresor |
| Drzwi | Odwracalne, 3 szyby, zabezpieczone przed UV |
| Oświetlenie | Oświetlenie boczne |
| Wifi + Smart APP | Nie |
| Gwarancja | 3 Lata |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
DUNAVOX
Fehérkő u. 8/bFót2151
Węgry
https://dunavox.com/
[email protected]
+36 27 594 054
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami w grozi porażeniem prądem.
Nie umieszczać grzałek, ognia ani innych źródeł ciepła w pobliżu urządzenia.
Przechowywać chłodziarkę poza zasięgiem dzieci.
Nie pozwalać dzieciom bawić się w środku urządzenia – ryzyko uwięzienia.
