Dutchbone - Lampa wisząca Bond okrągła
849,00 zł
Opis
Lampa wisząca Bond okrągła
Lampa Bond idealnie pasować będzie do wnętrz rustykalnych i retro. Klosz lampy wykonany został z forniru drewna jesionu. Fornir jest elastycznym materiałem, który można formować w różne kształty. Dodatkowym atutem jest jasna, ciepła barwa. Abażur został tak zrobiony, że światło przebija się tylko delikatnie co pozwoli stworzyć przyjemny nastrój w pomieszczeniu.
Czyszczenie tylko na sucho.
Dane techniczne
| Materiał: | fornir drewna jesionowego, podsufitka z tworzywa. |
| Kolor: | brązowy, czarny |
| Wymiary: | 40x40x166 cm |
| Podsufitka: | 11x11x8 cm |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Waga: | 0,65 kg |
| Wysokość: | 166 cm |
| Dodatkowe dane: | Lumen:600. Kelvin: 2800. ognioodporny, czyścić wyłącznie na sucho |
| Źródło światła: | E27 / 7W (CFL) |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Zuiver B.V.
Schoot 2Westzaan1551 NB
Holandia
https://www.dutchbone.com/
[email protected]
+31 (0)88 51 16 092
