Elica - Okap do zabudowy ELITE 14 LUX GRVTWH/A/90 Szary + białe szkło
Opis
Okap do zabudowy ELITE 14 LUX GRVTWH/A/90 Szary + białe szkło
Okap do zabudowy Elica ELITE 14 LUX GRVTWH/A/90 to rozwiązanie funkcjonalne, które doskonale sprawdziły się w kuchniach. Jego wykończenie nadaje się do stylowego i nowoczesnego wyglądu, idealnie nadającego się do różnorodnych aranżacji wnętrz.
Okap teleskopowy Elite 14 to cichy pomocnik każdego szefa kuchni. W trakcie spoczynku całkowicie ukrywa się w szafce, a uruchomienie urządzenia odbywa się poprzez wysunięcie front do przodu i wybranie odpowiedniego zakresu prędkości. Model jest wykonany z najwyższej jakości stali inox, zabezpieczonej od dołu specjalną powłoką.
Okapem steruje się za pomocą intuicyjnych przycisków, dzięki którym można szybko zmienić tryb pracy. Co więcej, model wyposażony jest w oświetlenie halogenowe, które podczas gotowania rozjaśnia płytę kuchenną. Okap został wykonany z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne przebiegają bardzo sprawnie. Zastosowane w modelu filtry aluminiowe są wielokrotnego użytku, z powodzeniem można je myć zarówno ręcznie, jak i w zmywarce. Dzięki swoim praktycznym funkcjom Elite 14 zapewnia wyjątkowy komfort pracy i niepowtarzalną radość z gotowania.
Pochłanianie powietrza:
- Min-max wydajność w trybie intensywnym: 125m³/h - 304m³/h
- Min-max poziom hałasu: 46db(A) - 62db(A)
- Sterowanie: 3S Przycisk mechaniczny
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 9 kg |
| Wykończenie | Szary + białe szkło |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | D |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 120 mm |
| Oświetlenie | Led 2x3 W - 2700 K - 73 LUX |
| Wydajność | 121 W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


