Elica - Okap ścienny BLOOM-S WH/A/85 Białe szkło
Opis
Okap ścienny BLOOM-S WH/A/85 Białe szkło
BLOOM-S WH/A/85 od Elica to elegancki i nowoczesny okap ścienny, który łączy minimalistyczny design z zaawansowaną technologią oczyszczania powietrza. Wykonany z wysokiej jakości białego szkła, idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza kuchenne, stając się zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym elementem wyposażenia.
Okap idealny do przestrzeni, w których kuchnia i salon stają się jednym. Doskonale integruje się z najbardziej współczesnymi stylami projektowania dzięki dostępności w dwóch wykończeniach: białe szkło hartowane i GRES DEKTON®, specjalny materiał o wysokiej odporności na promienie UV, zarysowania i plamy.
Front z ruchomym okapnikiem może być obsługiwany ręcznie, co pozwala zwiększyć skuteczność pochłaniania oparów podczas przygotowywania potraw. Silnik nowej generacji zapewnia cichą pracę nawet przy maksymalnej mocy, przy zmniejszonym zużyciu energii.
Comfort Silence
Moc można poczuć, ale nie można jej usłyszeć.
Coraz częściej kuchnie są projektowane jako otwarte przestrzenie, połączone z salonem. Coraz ważniejsze staje się posiadanie okapu, który zapewni doskonałe usuwanie oparów i zapachów bez generowania uciążliwego hałasu. Cicha praca naszych okapów i płyt grzewczych zapewnia najwyższy komfort akustyczny, umożliwiając gotowanie i rozmowę.
Special Material
Materiały doskonałe do codziennego użycia.
Wybieramy dla was piękne, funkcjonalne, trwałe i łatwe w czyszczeniu materiały. Kluczowe elementy atrakcyjnego wzornictwa, są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, idealnie dopasowując się do każdej kuchni.
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 23,1 kg |
| Wykończenie | Białe szkło |
| Wymiary (CM) | 85 cm |
| Klasa energetyczna | A++ |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 45 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 55 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3000 K - 309 LUX |
| Wydajność | 177 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 210m³/h - 700m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 45db(A) - 58db(A) |
| Sterowanie | Touch Control Infrared 3V+I |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


