Elica - Okap ścienny LOL BL/A/60 Czarny
Opis
Okap ścienny LOL BL/A/60 Czarny
Okap ścienny "LOL" marki Elica to wyjątkowy model, który łączy w sobie nowoczesny design z zaawansowaną technologią. Wyróżnia się eleganckim wykończeniem, dzięki czemu doskonale pasuje do nowoczesnych i minimalistycznych kuchni, wprowadzając do wnętrza lekkość i świeżość. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących nie tylko funkcjonalność, ale także stylowe detale.
Elegancki i minimalistyczny okap przyścienny nada szyku każdej przestrzeni kuchennej. Model sterowany jest za pomocą obrotowego przełącznika elektronicznego, który reguluje 4-stopniowy zakres prędkości.
Urządzenie może działać w trybie pochłaniacza, który filtruje powietrze i oczyszcza je z zapachów kuchennych, a po podłączeniu do kanału wentylacyjnego, także w trybie wyciągu, który odprowadza opary na zewnątrz budynku. W zestawie znajduje się filtr aluminiowy, który ochroni sprzęty i szafki kuchenne przed osiadaniem tłustych cząsteczek. Natomiast opcjonalny filtr węglowy, potrzebny w trybie pochłaniacza, neutralizuje aromaty kuchenne.
Filtry zostały stworzone na podstawie Top Filtering - jest to unikalny patent, który zapewnia maksymalną moc filtrowania, nie zaniżając przy tym wydajności innych funkcji. Funkcja Easy Installation ułatwia instalację, okap po zamontowaniu można regulować tak, aby dokładnie wyrównać go do linii szafek. Elica zadbała również o przyjemne gotowanie nawet późnymi wieczorami, montując w okapie oświetlenie LED, które zapewnia równomierne oświetlenie powierzchni roboczej. Okap można zamontować już na wysokości 65 cm nad płytą gazową i 50 cm nad płytą indukcyjną.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 12,8 kg |
| Wykończenie | Czarne |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 60 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 205 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 280m³/h - 620m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Pokrętło elektroniczne |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


