Elica - Okap ścienny LOL BL/A/60 MOON EDITION Czarny
Opis
Okap ścienny LOL BL/A/60 MOON EDITION Czarny
LOL BL/A/60 MOON EDITION od marki Elica to wyjątkowy okap ścienny wyróżniający się eleganckim, minimalistycznym designem oraz zaawansowaną funkcjonalnością. Wykonany w stylowym, czarnym wykończeniu, ten model z serii MOON EDITION łączy nowoczesną estetykę z wysoką wydajnością, doskonale wpasowując się w nowoczesne wnętrza kuchenne.
Dostępny jest w wykończeniu ze stali nierdzewnej lub głębokiej, matowej czerni, to urządzenie inteligentnie łączy design z funkcjonalnością. Urządzenie wyposażone jest w czułe na dotyk elektroniczne sterowanie oraz filtry o wysokim stopniu absorpcji skroplin tłuszczu i oparów.
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 12,8 kg |
| Wykończenie | Czarny |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3500 K - 381 LUX |
| Wydajność | 205 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 280m³/h - 620m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Pokrętło elektroniczne |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


