Elica - Okap ścienny MAJESTIC WH/A/60 Białe szkło
Opis
Okap ścienny MAJESTIC WH/A/60 Białe szkło
Okap ścienny MAJESTIC WH/A/60 od Elica w wykończeniu z białego szkła to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie do każdej kuchni, łączące luksusowy design z zaawansowaną technologią.
Skydome wyróżnia się projektem oświetlenia architektonicznego opracowanym z myślą o zwiększeniu komfortu kuchennego i stworzeniu wyjątkowej i przyjemnej atmosfery, przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności i cichości działania systemu, także przy dużej odległości od płyty kuchennej.
Panel LEDowy o mocy 28 watów, przeznaczony do oświetleń sufitowych, zapewnia jednolite i odpowiednio skalibrowane rozłożenie światła na całej powierzchni roboczej i na otaczającym ją obszarze. Jest on wyposażony w regulację jasności i temperatury, dzięki której uzyskuje się zawsze idealną atmosferę pomieszczenia. Dzięki inteligentnemu zdalnemu sterowaniu, umożliwiającemu zarządzanie również dodatkowymi systemami oświetlania, Illusion może pełnić funkcję kuchennego centrum oświetleniowego.
Dzięki różnym możliwościom montażu dmuchawy (5 kierunków montażu) lub szerokiej gamy silników zewnętrznych (4 wersje) wymaga on minimalnej przestrzeni instalacyjnej. Wersja płaska jest odpowiednia dla pomieszczeń o nawet najbardziej złożonych wymogach instalacyjnych. Wyróżnia się ona wyjątkowo małym rozmiarem, do 16 cm, zapewniając przy tym wysoką wydajność wyciągową. Produkt, dzięki estetycznemu elementowi wyposażenia dodatkowego, zapewniającemu doskonałą wydajność wyciągową i usuwanie nieprzyjemnych zapachów, może działać w trybie filtracji.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 17,8 kg |
| Wykończenie | Białe szkło + stal nierdzewna |
| Wymiary (CM) | 60 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 45 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 55 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 3000 K - 145 LUX |
| Wydajność | 255 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 288m³/h - 691m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 49db(A) - 65db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


