Elica - Okap ścienny OM AIR BL/F/75 Czarne szkło
10 735,91 zł
Sugerowana cena producenta: 11 499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 579,08 zł
Opis
Okap ścienny OM AIR BL/F/75 Czarne szkło
Okap ścienny OM AIR BL/F/75 od Elica, w eleganckim wykończeniu z czarnego szkła, to urządzenie, które łączy nowoczesny design z wyjątkową funkcjonalnością.
Okap Shire to luksus i elegancja w Twojej przestrzeni kuchennej. Minimalistyczne wzornictwo i nowoczesny design gwarantują, że będzie on głównym elementem dekoracyjnym w nowoczesnej kuchni. Model doskonale sprawdza się w dużych przestronnych wnętrzach ze względu na potężną siłę zasysnia oparów.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 27 kg |
| Wykończenie | Czarne szkło |
| Wymiary (CM) | 75 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 43 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 55 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3500 K - 421 LUX |
| Wydajność | 257 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 295m³/h - 700m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 52db(A) - 62db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.


