Elica - Okap ścienny STONE WH/A/33 Biały
Opis
Okap ścienny STONE WH/A/33 Biały
Okap ścienny STONE WH/A/33 marki Elica to eleganckie i wydajne urządzenie, które świetnie sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach. Okap łączy w sobie trwałość, wysoką jakość oraz minimalistyczny, industrialny design. Jego kompaktowe wymiary (33 cm szerokości) sprawiają, że idealnie pasuje do mniejszych kuchni, oferując jednocześnie wysoką wydajność w usuwaniu zapachów i oparów.
Model Stone przyciąga wzrok niebanalną, nowoczesną, a jednocześnie prostą stylistyką. Produkt swoim niepowtarzalnym charakterem i estetycznym designem przyozdabia przestrzeń kuchenną. Eleganckie wnętrza, to przestrzenie, w których ten model sprawdzi się najlepiej.
Okap charakteryzuje się niezwykłą mocą zasysania oparów, idealnie sprawdzi sie w dużych kuchniach. 3-stopniowy zakres regulacji intensywności pracy silnika, umożliwia dopasowanie szybkości wchłanianych oparów w stosunku do ich nagromadzenia. Dodatkowo dwa halogeny gwarantują doskonałe oświetlenie, dzięki czemu gotowanie staje się komfortowe i bezpieczniejsze.
Obsługa okapu odbywa się za pomocą sterowania klawiszami Light Soft, które umieszczone są w jego przedniej części. Model został wykonany z materiałów i wykończeń, które sprawiają, że czynności konserwacyjne przebiegają bardzo sprawnie. Obudowany stalą filtr antytłuszczowy wielokrotnego użytku można łatwo wyjąć i umyć w zmywarce. Dzięki swoim praktycznym funkcjom model Stone zapewnia komfort pracy i radość z gotowania.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 17,6 kg |
| Wykończenie | Biały |
| Wymiary (CM) | 33 cm |
| Klasa energetyczna | C |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2.5 W - 2700 K - 457 LUX |
| Wydajność | 180 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 240m³/h - 603m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 44db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | 3S Panel przyciskowy Soft Light |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


