Elica - Okap ścienny STRIPE BL/A/90/LX Czarne szkło
Opis
Okap ścienny STRIPE BL/A/90/LX Czarne szkło
STRIPE BL/A/90/LX firmy Elica to elegancki okap ścienny, który łączy w sobie nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Wykonany z wytrzymałego, czarnego szkła, ten model doskonale pasuje do współczesnych kuchni, dodając im wyrafinowanego, minimalistycznego charakteru.
Wysokowydajny okap kuchenny zaprojektowany do wychwytywania powietrza zarówno z dolnej części, jak i z przedniej szczeliny panelu. Dostępny jest w wersji szklanej (białej lub czarnej) oraz ze stali nierdzewnej. Wersja szklana posiada zarówno połączenie wifi, jak i bluetooth, aby zarządzać nim za pomocą aplikacji lub asystenta głosowego i nawiązać dialog z płytą kuchenną Elica: funkcja, która pozwala mu regulować się zgodnie z działającymi strefami gotowania.
Connectivity
Wi-Fi i aplikacje: zdalne sterowanie.
Nasze okapy kuchenne mogą być sterowane za pomocą asystenta głosowego i smartfona: aplikacja Elica app umożliwia ich uruchamianie, wyłączanie i dowolną regulację mocy ssania lub intensywności i tonu światła. Dzięki tej aplikacji można zawsze natychmiast skontaktować się z pomocą techniczną Elica, sprawdzić stan filtrów (również dzięki okresowym powiadomieniom) i dowiedzieć się, czy potrzebne jest czyszczenie i konserwacja.
Dim Light
Światło, jakie i ile chcecie.
Ta funkcja umożliwia regulację mocy świetlnej okapu: światło pełne lub przymglone, w zależności od potrzeb.
Delay Switch Off
Opóźnione wyłączanie i nie myśl o tym więcej.
Za pomocą tego timera można ustawić automatyczne wyłączanie okapu po upływie określonego czasu. Dzięki temu może pozostać włączony nawet po zakończeniu gotowania, eliminując wilgoć i nieprzyjemne zapachy. I tak wyłączy się sam!
Back Aspiration
Maksymalne zasysanie, również w zakresie estetyki.
Ta funkcja umożliwia instalację okapu poprzez podłączenie jej do tylnej ściany bez rur lub widocznych dodatkowych kominów. Rezultat? Są dwa: maksymalna wydajność ssania, maksymalne osiągnięcia pod względem estetyki.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 22,7 kg |
| Wykończenie | Czarne szkło |
| Wymiary (CM) | 90 cm |
| Klasa energetyczna | B |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 40 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 50 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x2,5 W - 3000 K - 203 LUX |
| Wydajność | 265 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 288m³/h - 757m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 50db(A) - 65db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


