Elica - Okap wpuszczany w blat GETUP CAST IRON/A/90 Kolor żeliwa
Opis
Okap wpuszczany w blat GETUP CAST IRON/A/90 Kolor żeliwa
Okap wpuszczany w blat Elica GETUP CAST IRON/A/90 to nowoczesne rozwiązanie do kuchni. Jest to ruchomy wyciąg, który wysuwa się z blatu kuchennego tylko wtedy, gdy jest potrzebny. Można nim zarządzać za pomocą aplikacji i asystenta głosowego.
Estetyka połączona z waszymi pragnieniami. Estetyczne połączenie wyciągu ze stylem kuchni jest zmaksymalizowane dzięki wykończeniom w kolorze czarnym, stali nierdzewnej i efektu żeliwa. Możecie go również pokryć tym samym materiałem, co blat kuchenny, aby uzyskać jednolity, niestandardowy wygląd. Również komfort użytkowania został zaprojektowany tak, aby ułatwić życie, umożliwiając regulację intensywności światła i zarządzanie przepływem powietrza.
Ten okap jest wyposażony w połączenie Wi-Fi, które umożliwia zdalną komunikację z użytkownikiem. I, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, po wyłączeniu znika.
Connectivity
Wi-Fi i aplikacje: zdalne sterowanie.
Nasze okapy kuchenne mogą być sterowane za pomocą asystenta głosowego i smartfona: aplikacja Elica app umożliwia ich uruchamianie, wyłączanie i dowolną regulację mocy ssania lub intensywności i tonu światła. Dzięki tej aplikacji można zawsze natychmiast skontaktować się z pomocą techniczną Elica, sprawdzić stan filtrów (również dzięki okresowym powiadomieniom) i dowiedzieć się, czy potrzebne jest czyszczenie i konserwacja.
Pochłanianie powietrza:
- Min-max wydajność w trybie intensywnym: 230m³/h - 730m³/h
- Min-max poziom hałasu: 43db(A) - 63db(A)
- Sterowanie: Sterowanie dotykowe IR 3V+2I
Connex
Dzięki aplikacji i okapom nowej generacji wszystko jest możliwe. Włączanie lub wyłączanie okapu za pomocą asystenta głosowego lub smartfona. Zdalna lub automatyczna regulacja światła i mocy. Informacja o tym, czy wymienić filtr lub jak skontaktować się z naszym działem serwisowym. Połączenie między użytkownikiem, a Elica obejmuje zróżnicowane obszary funkcjonalne i jest bardzo wygodne.
EcoFair
Zmniejszamy zużycie energii. Wszystkie nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o jak największej oszczędności energii, zarówno podczas gotowania, jak i podczas zasysania oparów. Dzięki temu, z łatwością unikniecie wysokich rachunków za energię, gdyż będziecie mogli ograniczyć jej zużycie, przynajmniej w kuchni.
Dim Light
Światło, jakie i ile chcecie.
Ta funkcja umożliwia regulację mocy świetlnej okapu: światło pełne lub przymglone, w zależności od potrzeb.
Special Material
Materiały doskonałe do codziennego użycia.
Wybieramy dla was piękne, funkcjonalne, trwałe i łatwe w czyszczeniu materiały. Kluczowe elementy atrakcyjnego wzornictwa, są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń, idealnie dopasowując się do każdej kuchni.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 30,4 kg |
| Wykończenie | Kolor żeliwa |
| Wymiary (CM) | 86 x 11 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Strip Led 1x7 W - 3500 K - 253 LUX |
| Wydajność | 257 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 230m³/h - 730m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 43db(A) - 63db(A) |
| Sterowanie | Sterowanie dotykowe IR 3V+2I |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009



