Elica - Okap wyspowy EDITH ROCK/F/50 Czarny
Opis
Okap wyspowy EDITH ROCK/F/50 Czarny
Okap wyspowy Elica EDITH ROCK to eleganckie i nowoczesne urządzenie, które idealnie komponuje się z różnymi stylami aranżacji kuchni, szczególnie tymi o klasycznym lub skandynawskim charakterze. Elica, znana z innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wentylacji, oferuje ten model jako połączenie funkcjonalności z wyjątkowym designem.
Piękny i praktyczny . Podwieszany okap z wysokowydajnym i cichym zasysaniem obwodowym, a jednocześnie dekoracyjna lampa z oświetleniem full led, która nada przestrzeni kuchennej niepowtarzalnego charakteru. Wykończenie z polerowanej stali nierdzewnej, czarne lub białe z efektem soft touch.
Powietrze z pomieszczenia jest zaciągane, filtrowane i zwracane do środowiska w czystszej i zdrowszej postaci, dzięki zintegrowanym filtrom o długiej żywotności. Pilot zdalnego sterowania umożliwia pełną kontrolę nad urządzeniem, dostępną również za pośrednictwem przycisków dotykowych ukrytych w krawędzi. Model jest dostępny w wersji wyspowej lub ściennej, którą można zainstalować za pomocą odpowiedniego uchwytu.
Poszanowanie środowiska, istotne na każdym etapie działania.
Zmniejszamy zużycie energii. Wszystkie nasze urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o jak największej oszczędności energii, zarówno podczas gotowania, jak i podczas zasysania oparów. Dzięki temu, z łatwością unikniecie wysokich rachunków za energię, gdyż będziecie mogli ograniczyć jej zużycie, przynajmniej w kuchni.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 19 kg |
| Wykończenie | Czarny |
| Wymiary (CM) | 50 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 9 W - 3500 K - 685 LUX |
| Wydajność | 54 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 240m³/h - 460m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 46db(A) - 53db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


