Elica - Okap wyspowy SEASHELL BL/F/80 Czarny matowy
Opis
Okap wyspowy SEASHELL BL/F/80 Czarny matowy
Okap wyspowy Elica SEASHELL BL/F/80 to stylowe rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Jego wyjątkowa kolorystyka jest przeznaczona dla luksusowego charakteru, a jego kształt stanowi wyróżniający się element dekoracyjny. Urządzenie nadaje się do montażu nad wyspą kuchenną, centralnego punktu w pomieszczeniu.
Delay Switch Off
Opóźnione wyłączanie i nie myśl o tym więcej.
Za pomocą tego timera można ustawić automatyczne wyłączanie okapu po upływie określonego czasu. Dzięki temu może pozostać włączony nawet po zakończeniu gotowania, eliminując wilgoć i nieprzyjemne zapachy. I tak wyłączy się sam!
Maintenance Alarm
Filtry ko? One was ostrzegą.
Wskaźnik świetlny jest aktywowany, aby sygnalizować, gdy filtry tłuszczu i zapachów osiągną maksymalne nasycenie. Wskazuje czas, aby je umyć lub wymienić.
Long Life Filter
Usuwające zapachy, o długiej żywotności.
Nasze filtry usuwające zapachy ułatwiają konserwację i zmniejszają wpływ na środowisko: można je myć i regenerować, co wydłuży ich żywotność nawet o 3 lata (w porównaniu ze średnią rynkową wynoszącą 3/6 miesięcy).
Pochłanianie powietrza:
- Min-max wydajność w trybie intensywnym: 180m³/h - 400m³/h
- Min-max poziom hałasu: 55db(A) - 67db(A)
- Sterowanie: Pilot zdalnego sterowania 3S+B
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 33,8 kg |
| Wykończenie | Czarny matowy |
| Wymiary (CM) | 80 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Neon 4x24 W - 6500 K - 1386 LUX |
| Wydajność | 350 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 180m³/h - 400m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 55db(A) - 67db(A) |
| Sterowanie | Pilot zdalnego sterowania 3S+B |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


