Elica - Okap wyspowy TUBE PRO ISLAND BL MAT/A/43 Czarny matowy
3798,00 zł
Sugerowana cena producenta: 3799,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3229,15 zł
Opis
Okap wyspowy TUBE PRO ISLAND BL MAT/A/43 Czarny matowy
Okap wyspowy Elica TUBE PRO ISLAND to elegancki i nowoczesny sprzęt kuchenny, który doskonale łączy funkcjonalność z estetyką. Jest zaprojektowany do montażu na wyspie kuchennej, co sprawia, że idealnie pasuje do otwartych przestrzeni.
Wykonany z wysokiej jakości materiałów w eleganckim, matowym czarnym kolorze, co nadaje mu nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Cylindryczny kształt dodaje mu stylowego charakteru i świetnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami wnętrz.
Pochłanianie powietrza:
- Min-max wydajność w trybie intensywnym: 240m³/h - 603m³/h
- Min-max poziom hałasu: 47db(A) - 68db(A)
- Sterowanie: 3S Przycisk mechaniczny
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 27 kg |
| Wykończenie | Czarny mat |
| Wymiary (CM) | 43 cm |
| Klasa energetyczna | C |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 2x3 W - 2700 K - 457 LUX |
| Wydajność | 256 W |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.


