Elica - Okap wyspowy WAVE UX IX/F/51 Stal nierdzewna
Opis
Okap wyspowy WAVE UX IX/F/51 Stal nierdzewna
Okap wyspowy Elica WAVE to eleganckie i nowoczesne urządzenie kuchenne, które łączy w sobie zaawansowaną technologię z wyjątkowym, futurystycznym designem. Ten model jest idealnym wyborem do nowoczesnych, minimalistycznych kuchni z wyspą, gdzie estetyka odgrywa równie ważną rolę, co funkcjonalność.
Podwieszany okap kuchenny, który nada każdej kuchni oryginalną i imponującą osobowość. Ma doskonałą moc pochłaniania, intensywną jasność i opóźnione wyłączanie (aby całkowicie wyeliminować opary i zapachy nawet po zakończeniu gotowania!). Filtry przeciwzapachowe zapewniają maksymalną wydajność i mogą działać do 3 lat, zmniejszając wpływ na środowisko. Lampka kontrolna informuje, kiedy należy je umyć, zregenerować lub wymienić.
Okap wyróżnia się oryginalnym, falistym kształtem, który przyciąga wzrok i nadaje kuchni niepowtarzalny, futurystyczny charakter.
Właściwości
| PARAMETRY | WARTOŚĆ |
|---|---|
| Waga (KG) | 11,8 kg |
| Wykończenie | |
| Wymiary (CM) | 51 cm |
| Klasa energetyczna | A |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą indukcyjną | 50 cm |
| Minimalna wysokość montażu nad płytą gazową | 65 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 150 mm |
| Oświetlenie | Led 3x2.5 W + 4x3 W - 4000 K - 211 LUX |
| Wydajność | 219,5 W |
| Min-max wydajność w trybie intensywnym | 265m³/h - 610m³/h |
| Min-max poziom hałasu | 46db(A) - 62db(A) |
| Sterowanie | 3S+B Sterowanie dotykowe |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Elica S.p.A.
Via Ermanno Casoli 2Fabriano (AN)60044
Włochy
https://www.elica.com/
https://www.elica.com/IT-en/contact-us
+39 02 382 93 009


