Smeg - Kuchnia wolnostojąca Victoria TR90IPBL Czarna
Opis
Smeg - Kuchnia wolnostojąca Victoria TR90
Kuchnia wolnostojąca Smeg TR90 z kolekcji Victoria to połączenie klasycznej estetyki retro z nowoczesną technologią indukcyjną i zaawansowanym piekarnikiem termoobiegowym. Emaliowana obudowa, chromowane detale oraz charakterystyczne pokrętła nadają urządzeniu elegancki, ponadczasowy wygląd, który doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.
Model wyposażono w płytę indukcyjną z pięcioma strefami grzewczymi, w tym dużą centralną strefą o średnicy 27 cm oraz funkcją Booster, która pozwala błyskawicznie zwiększyć moc grzania. Technologia indukcyjna zapewnia szybkie gotowanie, wysoką efektywność energetyczną oraz precyzyjną kontrolę temperatury.
Piekarnik o imponującej pojemności netto 115 litrów oferuje szeroki wybór funkcji pieczenia, w tym termoobieg, turbo, grill oraz funkcję ECO. Dwa wentylatory zapewniają równomierne rozprowadzanie ciepła, umożliwiając jednoczesne pieczenie na kilku poziomach bez mieszania zapachów.
Funkcja czyszczenia pirolitycznego skutecznie usuwa zabrudzenia poprzez wypalanie ich w bardzo wysokiej temperaturze. Komfort użytkowania zwiększają także drzwi Soft Close, emalia Ever Clean oraz łatwo demontowalne szyby.

Właściwości
| Funkcje pieczenia | Grzałka górna i dolna, Obieg powietrza + grzałka górna i dolna, Termoobieg, Turbo, ECO, Mały grill, Duży grill, Grill + obieg powietrza, Grzałka dolna + obieg powietrza |
| Funkcje czyszczenia | Piroliza |
| Timer | Tak |
| Sygnał dźwiękowy zakończenia pieczenia | Tak |
| Minimalna temperatura | 50 °C |
| Maksymalna temperatura | 260 °C |
| Blokada sterowania / Blokada bezpieczeństwa | Tak |
| Liczba wszystkich stref grzejnych | 5 |
| Pozycja 1° strefy | Przedni lewy |
| Pozycja 2° strefy | Tylny lewy |
| Pozycja 3° strefy | Centralny |
| Pozycja 4° strefy | Tylny prawy |
| Pozycja 5° strefy | Przedni prawy |
| Rodzaj 1° strefy | Indukcja - pojedyncza |
| Rodzaj 2° strefy | Indukcja - pojedyncza |
| Rodzaj 3° strefy | Indukcja - pojedyncza |
| Rodzaj 4° strefy | Indukcja - pojedyncza |
| Rodzaj 5° strefy | Indukcja - pojedyncza |
| Wymiary 1° strefy | Ø 21.0 cm |
| Wymiary 2° strefy | Ø 18.0 cm |
| Wymiary 3° strefy | Ø 27.0 cm |
| Wymiary 4° strefy | Ø 18.0 cm |
| Wymiary 5° strefy | Ø 21.0 cm |
| Moc 1° strefy | 2.30 kW |
| Moc 2° strefy | 1.30 kW |
| Moc 3° strefy | 2.30 kW |
| Moc 4° strefy | 1.30 kW |
| Moc 5° strefy | 2.30 kW |
| Moc 1° strefy Booster | 3.00 kW |
| Moc 2° strefy Booster | 1.40 kW |
| Moc 3° strefy Booster | 3.00 kW |
| Moc 4° strefy Booster | 1.40 kW |
| Moc 5° strefy Booster | 3.00 kW |
| Pojemność netto | 115 l |
| Pojemność brutto | 129 l |
| Materiał wewnętrznej komory | Emalia Ever Clean |
| Liczba poziomów pieczenia | 5 |
| Rodzaj prowadnic | Prowadnice metalowe |
| Liczba źródeł oświetlenia | 2 |
| Rodzaj oświetlenia | Halogenowe |
| Moc oświetlenia | 40 W |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Programator czasu gotowania | Start i Stop |
| Otwieranie drzwi | Do dołu |
| Oświetlenie przy otwartych drzwiach | Tak |
| Łatwy demontaż drzwi piekarnika | Tak |
| W pełni przeszklona wewnętrzna powierzchnia drzwi | Tak |
| Łatwy demontaż wewnętrznej szyby drzwi piekarnika | Tak |
| Liczba szyb w drzwiach | 4 |
| Zimne drzwi | 2 |
| Blokada drzwi podczas czyszczenia pirolitycznego | Tak |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| System chłodzący | Statyczny |
| Rodzaj grilla | Elektryczny |
| Moc grzałki grilla | 1700 W |
| Moc dużego grilla | 2900 W |
| Moc grzałki dolnej | 1700 W |
| Moc grzałki górnej | 1200 W |
| Moc grzałki pierścieniowej | 2 x 2000 W |
| Zawiasy Soft Close | Tak |
| Kontrola temperatury | Elektromechaniczna |
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Zużycie energii przy standardowym obciążeniu w trybie z włączonym wentylatorem | 4.46 MJ / 1.24 kWh |
| Zużycie energii przy standardowym obciążeniu w trybie tradycyjnym | 2.95 MJ / 0.82 kWh |
| Zużycie energii dla płyty | 186 Wh/kg |
| Zużycie energii 1° strefy | 177 Wh/kg |
| Zużycie energii 2° strefy | 192 Wh/kg |
| Zużycie energii 3° strefy | 192 Wh/kg |
| Zużycie energii 4° strefy | 192 Wh/kg |
| Zużycie energii 5° strefy | 177 Wh/kg |
| Podłączenie elektryczne | |
| Moc przyłączeniowa | 11600 W |
| Natężenie prądu (A) | 51 A |
| Napięcie | 220-240 V |
| Napięcie 2 (V) | 380-415 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wtyczka | (I) Australia |
| Dodatkowe możliwości podłączenia | Tak, dwu- i trójfazowe |
| Przewód elektryczny | Tak, jednofazowy |
| Typ gazu | G20 gaz naturalny |
| Czas aktywacji trybu czuwania | 1 min |
| Standby power | 1.3 W |
| Wyświetlanie informacji w trybie czuwania | Tak |
| Wymiary produktu WxSxG | 900x900x600 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga brutto | 99.800 kg |
| Waga netto | 87.200 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
