Smeg - Kuchnia wolnostojąca z płytą indukcyjną Classica CX93IMBL Czarna
Opis
Smeg - Kuchnia wolnostojąca z płytą indukcyjną Classica CX93IMBL Czarna
Smeg CX93IMBL z linii Classica to wielofunkcyjna kuchnia wolnostojąca 90 cm, która łączy elegancki, czarny design z zaawansowaną technologią gotowania. Model wyposażono w płytę indukcyjną oraz aż trzy niezależne komory piekarnika, dzięki czemu umożliwia jednoczesne przygotowanie kilku potraw w różnych temperaturach – bez przenikania aromatów.
Nowoczesna płyta indukcyjna z funkcją Bridge pozwala łączyć strefy grzewcze i wygodnie korzystać z większych naczyń. Sterowanie hybrydowe – za pomocą pokręteł i panelu dotykowego – zapewnia intuicyjną obsługę oraz pełną kontrolę nad procesem gotowania.
Główny piekarnik termoobiegowy o pojemności 61 l oraz dodatkowy piekarnik termoobiegowy 62 l umożliwiają równoczesne pieczenie różnych potraw, a trzecia komora o pojemności 35 l sprawdzi się do grillowania, podgrzewania lub przygotowania mniejszych porcji. Wnętrza pokryte emalią Ever Clean ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości.
Model został zaprojektowany z myślą o intensywnym użytkowaniu – oferuje energooszczędne działanie, wysoką funkcjonalność oraz komfort codziennego gotowania w większych gospodarstwach domowych.

Właściwości
| Funkcje pieczenia – 2 piekarnik | 1 |
| Minimalna temperatura | 50 °C |
| Maksymalna temperatura | 245 °C |
| Liczba funkcji | 1 |
| Opcja łączenia stref (Bridge) | Tak |
| Minimalna temperatura | 50 °C |
| Maksymalna temperatura | 260 °C |
| Liczba wszystkich stref grzejnych | 4 |
| Liczba stref elastycznych | 2 |
| Pozycja 1° strefy | Przedni lewy |
| Pozycja 2° strefy | Tylny lewy |
| Pozycja 3° strefy | Tylny prawy |
| Pozycja 4° strefy | Przedni prawy |
| Pozycja 5° strefy | Prawy – strefa podgrzewania |
| Rodzaj stref | 4 × indukcja pojedyncza |
| Wymiary stref | Ø 18 cm |
| Moc stref | 4 × 1.50 kW |
| Moc Booster | 4 × 2.00 kW |
| Funkcja utrzymywania ciepła | Tak |
| Pojemność netto | 61 l |
| Pojemność brutto | 70 l |
| Materiał komory | Emalia Ever Clean |
| Liczba poziomów pieczenia | 4 |
| Prowadnice | Metalowe |
| Oświetlenie | 1 × halogen 40 W |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Programator | Start i Stop |
| Otwieranie drzwi | Na bok |
| Łatwy demontaż drzwi | Tak |
| Pełne przeszklenie drzwi | Tak |
| Liczba szyb | 3 |
| Zimne drzwi | 1 |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| System chłodzenia | Statyczny |
| Moc grzałki pierścieniowej | 2000 W |
| Kontrola temperatury | Elektromechaniczna |
| Pojemność netto | 62 l |
| Materiał komory | Emalia Ever Clean |
| Liczba poziomów pieczenia | 9 |
| Prowadnice | Metalowe |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Otwieranie drzwi | Na bok |
| Demontaż drzwi | Tak |
| Liczba szyb | 2 |
| Zimne drzwi | 1 |
| Kontrola temperatury | Elektromechaniczna |
| Pojemność netto | 35 l |
| Pojemność brutto | 41 l |
| Materiał komory | Emalia Ever Clean |
| Liczba poziomów pieczenia | 2 |
| Prowadnice | Metalowe |
| Otwieranie drzwi | Do dołu |
| Łatwy demontaż drzwi | Tak |
| Liczba szyb | 3 |
| Grill opuszczany | Tak |
| Moc dużego grilla | 2700 W |
| Klasa energetyczna | A |
| Zużycie energii – termoobieg | 2.99 MJ / 0.83 kWh |
| Zużycie energii – tryb tradycyjny | 4.07 MJ / 1.13 kWh |
| Zużycie energii płyty | 186 Wh/kg |
| Klasa energetyczna | B |
| Zużycie energii – termoobieg | 3.71 MJ / 1.03 kWh |
| Moc przyłączeniowa | 15200 W |
| Natężenie | 41 A |
| Napięcie | 220–240 / 380–415 V |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Wtyczka | Nie |
| Możliwości podłączenia | Dwu- i trójfazowe |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Czas aktywacji | 1 min |
| Pobór mocy | 1.2 W |
| Wyświetlanie informacji | Tak |
| Wymiary produktu (WxSxG) | 900 × 900 × 600 mm |
| Szerokość | 900 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość | 600 mm |
| Waga netto | 86.400 kg |
| Waga brutto | 97.400 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
