Smeg - Młynek do kawy 50's Retro Style CGF11PBEU Pastelowy błękit
1199,00 zł
Opis
Młynek do kawy 50's Retro Style CGF11PBEU Pastelowy błękit
Młynek do ziaren kawy zaprojektowany z myślą o miłośnikach autentycznego smaku i aromatu kawy. Dzięki profesjonalnemu, stylowemu i funkcjonalnemu urządzeniu marki SMEG przejdziemy na wyższy poziom delektowania się napojem. Jego obudowa została wykonana z lakierowanej stali o chromowanych akcentach. Urządzenie posiada aż 30 poziomów intensywności mielenia ktore można ustawić za pomocą dźwigni. Antypoślizgowe nóżki zapewnią stabilność. Dzięki wyjmowanym nożom ze stali nierdzewnej oraz szczoteczce do czyszczenia młynek łatwo utrzymać w czystości.
Młynek do kawy posiada 8 zaprogramowanych funkcji mielenia: mielenie dla pojedynczego espresso, mielenie dla podwójnego espresso, mielenie dla 2,4,6,8,10 i 12 filiżanek oraz manualna funkcja mielenia.
Właściwości
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| System antystatyczny | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna | 350 g |
| Demontowalny młynek | Tak |
| Demontowalna podstawka na pojemnik | Tak |
| Schowek na przewód zasilający | Tak |
| Typ sterowania | Pokrętło, przycisk, dźwignia |
| Materiał podstawy na pojemnik do kawy | Stal |
| Materiał pędzelka do czyszczenia | Tworzywo sztuczne |
| Materiał centrownika uchwytu filtra | Tworzywo sztuczne |
| Materiał pokrętła | Tworzywo sztuczne |
| Materiał przycisku | Tworzywo sztuczne |
| Wtyczka | (F;E) Schuko |
| Napięcie (V) | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50–60 Hz |
| Długość przewodu zasilającego | 1 m |
| Czas aktywacji trybu standby | 2 min |
| Pobór mocy w trybie standby | 0.2 W |
| Wymiary produktu (SxWxG) | 250 × 460 × 170 mm |
| Szerokość | 250 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga netto | 3.100 kg |
| Waga brutto | 4.780 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku.
Produkt przeznaczony do użytku dla osób dorosłych.
Kontakt produktu z wodą lub innymi cieczami grozi porażeniem prądem.
Należy unikać przegrzania produktu.
Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci.
