Smeg - Płyta gazowa SR275XGH2 Selezione Stal nierdzewna
1759,00 zł
Sugerowana cena producenta: 2199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1759,20 zł
Opis
Płyta gazowa SR275XGH2 Selezione Stal nierdzewna
Płyta gazowa SR275XGH2 w kolorze stali nierdzewnej firmy Smeg z serii Selezione została zaprojektowana w celu osiągnięcia najwyższej wydajności, która gwarantuje optymalne gotowanie. Emaliowane ruszty z żeliwa i stali oraz aluminiowe palniki zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować dostępną przestrzeń.
Wzornictwo / Obsługa
Szczotkowana stal nierdzewna
Ruszty żeliwne
Palniki wykonane z aluminium
Sterowanie za pomocą pokręteł
Zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętle
Szerokość: 68 cm
Strefa grzejna:
- 5 palników gazowych:
- Lewy przedni: 1,10 kW
- Lewy tylny: 2,60 kW
- Centralny (ultraszybki): 3,90 kW
- Prawy tylny: 1,70 kW
- Prawy przedni: 1,70 kW
Bezpieczeństwo:
- Zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu
Wyposażenie standardowe:
- Zamienne dysze do gazu: G30
Specyfikacja Techniczna:
- Płyta ustawiona na gaz: G20
- Moc przyłączeniowa: 1 W
- Moc przyłączeniowa gazu: 10,9 kW
- Napięcie: 220-240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Wymiary: 74 x 685 x 500 mm
Właściwości
Specyfikacja Techniczna
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Płyta ustawiona na gaz: | G 20 |
| Moc przyłączeniowa: | 1 W |
| Moc przyłączeniowa gazu: | 10,9 kW |
| Napięcie: | 220-240 V |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
| Wymiary (G x D x S): | 74 x 685 x 500 mm |
| Fason: | Selezione |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1
Informacje o bezpieczństwie
Produkt przeznaczony do codziennego użytku w kuchni.
Produkt przeznaczony do użytku przez osoby dorosłe.
W przypadku płyt elektrycznych unikaj kontaktu z wodą lub innymi cieczami – ryzyko porażenia prądem.
Powierzchnie płyty nagrzewają się podczas pracy – ryzyko poparzenia.
Nie pozostawiać płyty włączonej bez nadzoru.
Przechowywać płytę i jej akcesoria poza zasięgiem dzieci.

