FRANKE - Zlewozmywak wbudowywany Malta MLG 651-97 Onyx
Opis
Zlewozmywak wbudowywany Malta MLG 651-97 Onyx
Zlewozmywak wbudowywany Malta MLG 651-97 to doskonałe połączenie funkcjonalności i estetyki, które wspaniale uzupełni każdą kuchnię. Jego wyjątkowy design i trwała konstrukcja czynią go idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i komfort użytkowania.
Materiał Fragranit+, z którego powstał ten model składa się w 80% z naturalnego granitu. Dzięki bardzo prostemu wytworzeniu granitu, uzyskano zlewozmywak idealnie gładki i delikatny w dotyku. Wszystkie fragranitowe zlewozmywaki Franke są z wykorzystaniem technologii Sanitized®. Zawierają więc szkło fosforanowe z dodatkiem soli, ograniczające rozwój bakterii do 99%. Co więcej, zlewozmywaki z materiału Fragranite są odporne na zarysowania, strzał i zaplamienie, a ich kolor nie zmienia się z dokładnością czasu. Są również odporne na działanie wysokiej temperatury (do 280°C przez 15 sek.).
W zestawie korek zatyczkowy.
Informacje:
- Typ zlewozmywaka: Z ociekaczem
- Materiał: Fragranit+
- Liczba komór: 1,5
- Sposób montażu: Wbudowywany
- Odpływ: 3 1/2"
- Położenie ociekacza: Ociekacz odwracalny
- Sugerowane miejsce pod baterię: Tak
- Odpływ w komplecie: Tak
- Typ odpływu: Zatyczkowy
- Syfon w zestawie: Tak
- Liczba otworów pod baterię: 2 - podfrezowane
- Wykonany otwór pod dozownik: Nie
Wymiary:
| Wymiar zewnętrzny: lewa-prawa | 970 mm |
| Wymiar zewnętrzny: przód - tył | 500 mm |
| Duża komora wymiar: lewa-prawa | 340 mm |
| Duża komora wymiar: przód-tył | 420 mm |
| Głębokość dużej komory | 200 mm |
| Mała komora wymiar: lewa-prawa | 150 mm |
| Mała komora wymiar: przód-tył | 290 mm |
| Głębokość małej komory | 100 mm |
| Wycięcie: lewa-pr./wbudowywany | 950 mm |
| Wycięcie: przód-tył/wbudowywany | 480 mm |
Właściwości
| Kolor: | onyx |
| Materiał: | Fragranit+ |
| Odwracalny: | tak |
| Typ odpływu: | zatyczkowy |
| Wymiary: | 97 cm x 50 cm (długość x szerokość) |
| Linia: | Malta |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Franke Küchentechnik AG
Franke-Strasse 2Aarburg4663
Szwajcaria
https://www.franke.com/
[email protected]
+41 62 787 37 87
Informacje podmiotu odpowiedzialnego
Franke Holding AG
ul. Franke 1Sękocin Nowy (gmina Raszyn)05-090
Polska
https://www.franke.com/pl/
[email protected]
+41 62 787 37 87
