Smeg - Lodówka 50's Retro Style FAB28RDIT6
Opis
Chłodziarko-zamrażarka Smeg z linii 50’s Style w limitowanej edycji z motywem włoskiej flagi to wyjątkowe urządzenie łączące charakterystyczny retro design z nowoczesnymi technologiami chłodzenia. Zaokrąglona forma, chromowane detale oraz połyskujące wykończenie nadają wnętrzu kuchni niepowtarzalny styl inspirowany włoskim wzornictwem lat 50.
Urządzenie wyposażono w pojemną chłodziarkę o pojemności 244 litrów oraz wewnętrzną komorę zamrażarki 26 litrów oznaczoną klasą 4 gwiazdek. System MultiFlow i wentylator zapewniają równomierny rozkład temperatury, pomagając zachować świeżość produktów na dłużej.
Chłodziarka posiada automatyczne rozmrażanie, energooszczędny kompresor inwerterowy oraz elektroniczne sterowanie temperaturą. Alarm otwartych drzwi zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, a cicha praca na poziomie 35 dB sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się także w otwartych przestrzeniach kuchennych.
Wnętrze wyposażono w szklane półki, szufladę na warzywa i owoce oraz chromowane balkoniki na drzwiach. Oświetlenie LED zapewnia wygodny dostęp do przechowywanych produktów.

Właściwości
| Linia wzornicza | 50's Style |
| Kolor | Edycja specjalna |
| Edycja limitowana | Flaga włoska |
| Design | Zaokrąglony |
| Wykończenie | Połysk |
| Materiał | Formowany termicznie |
| Typ uchwytu | Na stałe |
| Uchwyt | Zewnętrzny |
| Kolor uchwytu | Chrom |
| Materiał zewnętrzny | Stal |
| Kolor zewnętrzny | Edycja specjalna |
| Kolor profili półek na drzwiach | Chrom |
| Kolor profili szuflad | Chrom |
| Kolor profili szklanych półek | Chrom |
| Typ | |
| Rodzina produktów | Lodówka |
| Instalacja | Wolnostojąca |
| Kategoria | Jednodrzwiowa |
| Typ chłodzenia | Chłodziarka z wentylatorem, statyczna zamrażarka |
| Rozmrażanie | Automatyczne dla chłodziarki, ręczne dla zamrażarki |
| Pozycja zawiasu | Prawy |
| Typ zawiasu | Standard |
| Szerokość referencyjna | 60 cm |
| Wysokość referencyjna | 100 - 160 cm |
| Kod EAN | 8017709352967 |
| Cechy komory chłodniczej | |
| Liczba regulowanych półek | 2 |
| Liczba szuflad na owoce i warzywa | 1 |
| Typ szuflady | Na prowadnicach ślizgowych |
| Materiał półek | Szkło |
| Pokrywa szuflady | Tak |
| Typ pokrywy szuflady | Szkło |
| Strefa niskiej temperatury | Tak |
| Oświetlenie wnętrza chłodziarki | Tak |
| Typ oświetlenia wnętrza chłodziarki | LED |
| Drzwi wewnętrzne chłodziarki | |
| Liczba balkoników z przezroczystą pokrywą | 1 |
| Liczba regulowanych półek | 1 |
| Balkoniki o regulowanej wysokości z metalową krawędzią | Tak |
| Liczba balkoników na butelki | 1 |
| Balkoniki z metalowym obramowaniem na butelki | Tak |
| Pozostałe cechy chłodziarki | |
| MultiFlow | Tak |
| Wentylator | Tak |
| Cechy komory zamrażalnika | |
| Wbudowana komora zamrażalnika | Tak |
| Pozostałe cechy techniczne | |
| Alarm otwartych drzwi | Dźwiękowy i wizualny |
| Typ kontroli temperatury | Elektroniczny |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Typ kompresora | Inwerterowy |
| Wydajność / Nowa Etykieta Energetyczna | |
| Pojemność netto komory chłodziarki | 244 l |
| Kategoria | Chłodziarko-zamrażarka |
| Pojemność netto całkowita | 270 l |
| Pojemność netto zamrażarki | 26 l |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Roczne zużycie energii | 104 kWh/a |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Pojemność całkowita netto | 270 l |
| Pojemność zamrażalnika | 26 l |
| Pojemność chłodziarki | 244 l |
| Klasa emisji hałasu akustycznego | B |
| Zdolność utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 9 h |
| 4 gwiazdki - zdolność zamrażania | 5 kg/24h |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST, T |
| EEI | 64 % |
| Poziom hałasu | 35 dB(A) re 1 pW |
| Podłączenie elektryczne | |
| Moc przyłączeniowa | 90 W |
| Natężenie prądu (A) | 1 A |
| Napięcie (V) | 220-240 V |
| Częstotliwość (Hz) | 50/60 Hz |
| Wtyczka | (F;E) Schuko |
| Długość przewodu zasilającego | 180 cm |
| Informacje logistyczne | |
| Wymiary | 1530x601x728 mm |
| Szerokość | 601 mm |
| Szerokość produktu z maksymalnie otwartymi drzwiami | 926 mm |
| Wysokość | 1530 mm |
| Głębokość bez uchwytu | 728 mm |
| Głębokość z uchwytem | 768 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach pod kątem 90° | 1197 mm |
| Waga brutto | 85.600 kg |
| Waga netto | 73.500 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1