Smeg - Lodówka 50's Retro Style FAB28RSV6 Srebrna
Opis
Smeg - Lodówka 50's Retro Style FAB28RSV6 Srebrna
Lodówka wolnostojąca Smeg FAB28RSV6 z kultowej kolekcji 50’s Style łączy ponadczasowy design retro z nowoczesnymi rozwiązaniami chłodniczymi. Charakterystyczna zaokrąglona forma, srebrne wykończenie w połysku oraz chromowany uchwyt sprawiają, że urządzenie staje się wyjątkowym elementem aranżacji kuchni, salonu lub przestrzeni loftowej.
Model wyposażono w pojemną chłodziarkę o pojemności 244 litrów oraz wbudowany zamrażalnik 4-gwiazdkowy o pojemności 26 litrów. System Multiflow oraz wentylator zapewniają równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, co pozwala utrzymać optymalne warunki przechowywania produktów na każdej półce.
Lodówka posiada energooszczędne oświetlenie LED, elektroniczne sterowanie temperaturą oraz nowoczesny kompresor inwerterowy, który ogranicza hałas i drgania, zapewniając cichą pracę na poziomie jedynie 35 dB. Dzięki klasie energetycznej C urządzenie wyróżnia się także niskim zużyciem energii.

Właściwości
| Liczba regulowanych półek | 2 |
| Liczba szuflad na owoce i warzywa | 1 |
| Typ szuflady | Na prowadnicach ślizgowych |
| Materiał półek | Szkło |
| Pokrywa szuflady | Tak |
| Typ pokrywy szuflady | Szkło |
| Strefa niskiej temperatury | Tak |
| Oświetlenie wnętrza chłodziarki | Tak |
| Typ oświetlenia wnętrza chłodziarki | LED |
| Liczba balkoników z przezroczystą pokrywą | 1 |
| Liczba regulowanych półek | 1 |
| Balkoniki o regulowanej wysokości z metalową krawędzią | Tak |
| Liczba balkoników na butelki | 1 |
| Balkoniki z metalowym obramowaniem na butelki | Tak |
| MultiFlow | Tak |
| Wentylator | Tak |
| Wbudowana komora zamrażalnika | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Dźwiękowy i wizualny |
| Typ kontroli temperatury | Elektroniczny |
| Liczba kompresorów | 1 |
| Typ kompresora | Inwerterowy |
| Pojemność netto komory chłodziarki | 244 l |
| Kategoria | Chłodziarko-zamrażarka |
| Pojemność netto całkowita | 270 l |
| Pojemność netto zamrażarki | 26 l |
| Klasa zamrażarki | 4 |
| Roczne zużycie energii | 104 kWh/a |
| Klasa efektywności energetycznej | C |
| Pojemność całkowita netto | 270 l |
| Pojemność zamrażalnika | 26 l |
| Pojemność chłodziarki | 244 l |
| Klasa emisji hałasu akustycznego | B |
| Zdolność utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 9 h |
| 4 gwiazdki - zdolność zamrażania | 5 kg/24h |
| Klasa klimatyczna | SN, N, ST, T |
| EEI | 64 % |
| Poziom hałasu | 35 dB(A) re 1 pW |
| Moc przyłączeniowa | 90 W |
| Natężenie prądu (A) | 1 A |
| Napięcie (V) | 220-240 V |
| Częstotliwość (Hz) | 50/60 Hz |
| Wtyczka | (F;E) Schuko |
| Długość przewodu zasilającego | 180 cm |
| Wymiary | 1530x601x728 mm |
| Szerokość | 601 mm |
| Szerokość produktu z maksymalnie otwartymi drzwiami | 926 mm |
| Wysokość | 1530 mm |
| Głębokość bez uchwytu | 728 mm |
| Głębokość z uchwytem | 768 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach pod kątem 90° | 1197 mm |
| Waga brutto | 83.000 kg |
| Waga netto | 70.000 kg |
Producent i bezpieczeństwo
Informacje kontaktowe producenta
Smeg S.p.A.
Via Leonardo da Vinci 4Guastalla (RE)42016
Włochy
https://www.smeg.com/pl/
[email protected]
+39 0522 821 1